План заходів на поточний тиждень
21.05.2018

09:00

Оперативна робоча нарада з керівниками служб району

(зала засідань)


10:00

Нарада з керівниками силових структур

Не визначено!

Не визначено!


11:00

Робоча нарада щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей району у 2018 році


11:00

Робоча нарада з керівниками КП Районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області»


12:00

Влаштування дітей, які перебувають у дитячому відділенні КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» до КЗ «Харківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» (смт Великий Бурлук)


13:00

Нарада з питання підготовки до оздоровчої кампанії 2018 року у закладах освіти району


14:00

Засідання ради відділу культури і туризму райдержадміністрації щодо організації заходу з підтвердження та присвоєння почесних звань «зразкових» та «народних» аматорським колективам району


14:30

Участь у розширеному засіданні обласної робочої групи з питань підвищення мінімальної заробітної плати, рівня оплати праці та легалізації зайнятості за участю голови правління Пенсійного фонду України, представників Державної фіскальної служби України та Державної служби з питань праці (м. Харків, Будинок Рад)


22.05.2018

08:00

Виїзд бригади лікарів-фахівців КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» до с. Велика Бабка з метою проведення профілактичних медичних оглядів населення (фельдшерсько-акушерські пункти с. Велика Бабка та с. Піщане)


10:00

Участь в засіданні колегії райдержадміністрації


11:00

Участь у тренінгу для міждисциплінарних груп щодо посилення міжвідомчої взаємодії, відпрацювання алгоритму перенаправлення жінок до Кризового соціального центру для жінок суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству (КУ Харківської обласної ради «Кризовий соціальний центр для жінок», смт Краснопавлівка Лозівського району)


23.05.2018

день

Участь керівників хореографічних аматорських колективів району у обласному семінарі-практикумі за темою «Сучасні тенденції розвитку танцю в Україні» (КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва»)


день

Зустріч голови райдержадміністрації Шошина М.М. з трудовими колективами ТОВ «Слобожанський продкомбінат» та ТОВ «Зооветеринарний центр» (смт Чкаловське)


день

Засідання комісії з питань своєчасної сплати податків та ефективного використання бюджетних коштів


08:00

Участь у роботі обласної комісії щодо перевірки готовності лісогосподарських підприємств району до пожежонебезпечного періоду 2018 року (ДП «Чугуєво-Бабчанське лісове господарство»)


11:00

Засідання ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченими верствам населення


15:00

Засідання районної конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива


24.05.2018

08:00

Виїзд до сільськогосподарських підприємств АФ «Чугуївська» ТОВ, ТОВ «Родомир-Агро» та ТОВ «Агрофірма Каяри» з метою перевірки стану посівів ранніх зернових та зернобобових культур (с. Кам’яна Яруга, м. Чугуїв)


09:00

Штабне тренування за темою «Дії органів управління та сил ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Чугуївського району у разу виникнення НС, пов’язаної з пожежею (вибухом) на території військової частини А2467, із теоретичним відпрацюванням питань з ліквідації наслідків НС та організації евакуації населення смт Малинівка»

(зала засідань)


09:00

Участь вихованців КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області» у чемпіонаті Харківської області з боксу серед юнаків 2002 року народження для відбору на чемпіонат України (КЗ КДЮСШ «ХТЗ», м. Харків)


09:00

Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам


10:00

Засідання Координаційної ради з питань організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді


15:00

Засідання районної комісії з легалізації робочих місць та подолання тіньової зайнятості


25.05.2018

день

Участь представників райдержадміністрації в урочистостях з нагоди свята «Останній дзвоник» у закладах освіти району


день

Організація медичного обслуговування свята «Останній дзвоник» у закладах освіти району


09:00

Урочистості з нагоди свята «Останній дзвоник» за участю голови райдержадміністрації Шошина М.М. у Есхарівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та у ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» Харківської обласної ради (смт Есхар)


10:00

Робота Школи прийомних батьків з метою підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів (Чугуївський районний центр соціальних служб для сім6ї, дітей та молоді)


13:00

Робоча нарада заступника голови райдержадміністрації щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом у травні 2018 року та призову громадян на строкову військову службу навесні 2018 року


15:00

Засідання районної комісії з питань надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого


Версія для слабо- зорих