До відома депутатів Чугуївської районної ради
До відома депутатів Чугуївської районної ради

Поділитися новиною:

До відома депутатів Чугуївської районної ради

З 01 січня 2017 року відповідно до норм Закону України “Про запобігання корупції” розширено коло осіб, які зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію

З 01 січня 2017 року відповідно до норм Закону України “Про запобігання корупції” розширено коло осіб, які зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (е-декларацію), за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за формою, що визначається цим агентством.

Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що заповнення е-декларації відбувається за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

З метою своєчасного заповнення е-декларацій на сайті НАЗКа та подання її у належний Законом строк радимо отримати ЕЦП в найкоротший час.

Просимо визначитись із способом оформлення і отримання особистого ключа та посиленого сертифіката відкритого ключа електронного цифрового підпису (ЕЦП) (самостійно / через районну раду) та в термін до 15 січня 2017 року повідомити районну раду про прийняте рішення за телефонами: 62-707, 41-340 чи в інший зручний для Вас спосіб.

Електронний цифровий підпис можна отримати, зокрема, у акредитованих центрах сертифікації ключів (АЦСК ІДД).

Суб’єктів декларування (депутати районної ради), які отримають електронний цифровий підпис або вже мають його за родом своєї діяльності, просимо повідомити про його наявність за телефонами 62-707, 41-340.

Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/999 | Переглядів: 49Дата публікації: 07:02 27.12.2016
Версія для слабо- зорих