Дорогі учні!Шановні вчителі та батьки!
Дорогі учні!Шановні вчителі та батьки!

Поділитися новиною:

Дорогі учні!Шановні вчителі та батьки!

Від щирого серця вітаємо Вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для Вас, випускники, залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій, сподівань  та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Впевнені, що Ви реалізуєте свої здібності, таланти та побудуєте власну успішну долю.

По-особливому урочистим це свято є  для батьків, дідусів і бабусь. Разом із Вами вони пройшли роки вашого шкільного життя. Вони раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.

Сьогодні маємо нагоду низько вклонитися вчителям, які не тільки озброюють учнів знаннями, а й формують їх духовно і фізично, прищеплюють життєві принципи, допомагають виробити характер. Ви є тими, хто творить майбутнє України, бо від вихованості й навченості сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава.

Від депутатського корпусу Чугуївської районної ради та себе особисто бажаю всім добра й благополуччя, міцного здоров’я,  миру та злагоди у ваших оселях!

 

Голова районної ради                          А.А. Бабієць

 

Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1849 | Переглядів: 13Дата публікації: 08:15 24.05.2018
Версія для слабо- зорих