День пам’яті та примирення і День Перемоги
День пам’яті та примирення і День Перемоги

Поділитися новиною:

День пам’яті та примирення і День Перемоги

8 та 9 травня 2018 року на території всіх сільських та селищних рад Чугуївського району пройшли урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.

Районний урочистий захід відбувся 9 травня  о 10 год. 30 хв. на площі смт Малинівка. Ветеранів Другої Світової Війни та учасників заходу зі Святом Перемоги привітали голова Чугуївської районної ради Бабієць А.А., голова Чугуївської районної державної адміністрації Шошин М.М., Малинівській селищний голова Семер'янов М.І., які у своїх виступах побажали всім міцного здоров'я, щастя, добробуту і мирного неба. Від імені народного депутата України Шенцева Д.О. присутніх привітав помічник-консультант народного депутата Сторожев І.А.  

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих "хвилиною мовчання" та поклали квіти до пам'ятнику воїнам загиблим в роки Другої Світової Війни.

В рамках заходу відбувся святковий концерт за участю артистів районного та селищного будинків культури.

В заходах взяли участь ветерани та діти війни, сільські, селищні голови, керівники підприємств, установ, закладів, депутати Чугуївської районної та місцевих рад,  учні закладів загальної середньої освіти, мешканці населених пунктів Чугуївщини.

 

 

Альбом: День пам’яті та примирення і День Перемоги Альбом: День пам’яті та примирення і День Перемоги Альбом: День пам’яті та примирення і День Перемоги Альбом: День пам’яті та примирення і День Перемоги Альбом: День пам’яті та примирення і День Перемоги Альбом: День пам’яті та примирення і День Перемоги Альбом: День пам’яті та примирення і День Перемоги Альбом: День пам’яті та примирення і День Перемоги
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1843 | Переглядів: 42Дата публікації: 10:38 10.05.2018
Версія для слабо- зорих