Шановні ветерани та діти війни! Дорогі земляки!
Шановні ветерани та діти війни!
Дорогі земляки!

Поділитися новиною:

Шановні ветерани та діти війни! Дорогі земляки!

Сердечно вітаємо Вас з Днем пам'яті та примирення,73-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі, Днем Перемоги!

У ці урочисті травневі дні ми низько схиляємо голови перед тими, хто бився на фронтах другої світової війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, боровся з фашистами у партизанських загонах та підпільї, працював у тилу,  підіймав з руїн і відроджував рідний край.

Пам’ять війни – це пам’ять серця. Цю пам’ять несуть крізь роки все нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками, дідами та прадідами, учасниками тієї війни – живими і полеглими.

Дорогі ветерани, Ваша мужність, ставлення до ратного та громадянського обов'язку, життєва мудрість  це високий приклад для наслідування. Теперішнє та майбутні покоління у вічному неоплатному боргу перед Вами за героїзм, незламну силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за Батьківщину. Наш обов'язок – бути гідними Вашого життєвого подвигу, усіма справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на рідній землі.

Від імені територіальних громад району,  депутатського корпусу Чугуївської районної ради та себе особисто бажаю Вам міцного здоров'я, довгих років активного життя, щастя, родинного затишку і тепла, мирного неба! Нехай всіх нас зігріває незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім'я щасливого майбутнього.

 

З повагою,

Голова районної ради                                     А.А. Бабієць

 

 

 

 

 

Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1841 | Переглядів: 13Дата публікації: 08:03 08.05.2018
Версія для слабо- зорих