Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі земляки!
Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!
Дорогі земляки!

Поділитися новиною:

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі земляки!

26 квітня назавжди увійшло в календар українського народу та багатьох інших народів, як день Чорнобиля. День смутку, день пам’яті, день роздумів.

26 квітня назавжди увійшло в календар українського народу та багатьох інших народів, як день Чорнобиля. День  смутку, день пам’яті, день роздумів.

32 роки минуло з того часу, коли страшна біда прийшла в Україну, накривши її чорним радіаційним крилом.  Мирний атом вийшов з-під контролю людини. Відтоді слово  „Чорнобиль”  стало синонімом не тільки нечуваної техногенної катастрофи, але й безпрецедентної мужності та героїзму тисяч людей: пожежних, військових, працівників ЧАЕС, мобілізованих ополченців цивільної оборони, правоохоронців, медиків,  інженерів, вчених, усіх, хто був причетний до ліквідації аварії та її наслідків. І сьогодні, тридцять один рік поспіль, ми пишаємося їхніми мужністю, стійкістю та самозреченням в ім’я майбутнього. Саме завдяки їх зусиллям ядерна біда відступила.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

Сьогодні нащ обов’язок  не допустити щоб техногенні катастрофи поглинали людські життя та зберегти планету Земля квітучою і чистою для майбутніх поколінь.

Від імені депутатів Чугуївської районної ради та себе особисто бажаю учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та всім жителям Чугуївщини міцного здоров’я,  щастя, миру та злагоди, достатку і благополуччя!

 

Голова районної ради                                             А.А. Бабієць

 

Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1836 | Переглядів: 27Дата публікації: 16:59 25.04.2018
Версія для слабо- зорих