Відбулася позачергова ХХХV сесія Чугуївської районної ради VII скликання
Відбулася позачергова ХХХV сесія Чугуївської районної ради VII скликання

Поділитися новиною:

Відбулася позачергова ХХХV сесія Чугуївської районної ради VII скликання

12 квітня 2017 року о 1400 годині в залі засідань відбулася позачергова ХХХV сесія Чугуївської районної ради VII скликання, до порядку денного, якої включено 18 питань.

Всі питання порядку денного було розглянуто.

Заслухано звіт голови Чугуївської районної державної адміністрації   за 2017 рік про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету та делегованих Чугуївською районною радою повноважень.

Внесено зміни до рішення Чугуївської районної ради від 20.12.2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього; до Програми соціального захисту населення Чугуївського району на 2017-2020 роки; до районної Програми «Соціальна підтримка сімей, дітей та молоді на 2017-2021 роки; внесено зміни до додатку до рішення районної ради «Про затвердження місцевої цільової Програми розвитку цивільного захисту на 2017-2018 роки».

Заслухано інформацію про хід виконання у 2017 році Програми розвитку архівної справи у Чугуївському районі на 2016-2018 роки; та про виконання Програми: фінансового забезпечення відзначення свят та проведення заходів у Чугуївському районі на 2017 рік; проведення заходів допризовної підготовки, патріотичного виховання молоді, призову громадян району на військову службу, ведення військово-облікової роботи, мобілізаційної підготовки та мобілізації людських та транспортних ресурсів у 2017 році; Програми забезпечення публічної безпеки і порядку у Чугуївському районі Харківської області на 2016-2017 роки; Про виконання Програми територіальної оборони Чугуївського району Харківської області на 2016-2017 роки.

Продовжено трудові відносини з Штанько Іриною Миколаївною  на посаді директора Комунального підприємства "Архітектурне бюро Чугуївського району".

Затверджено Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої та позашкільної освіти, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району.

Розглянуті питання щодо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, земельні питання.

 

 

 

 

 

Керуючий справами виконавчого

   апарату районної ради                                                                                                      О. Шалімов

Альбом: Відбулася позачергова ХХХV сесія Чугуївської районної ради VII скликання Альбом: Відбулася позачергова ХХХV сесія Чугуївської районної ради VII скликання Альбом: Відбулася позачергова ХХХV сесія Чугуївської районної ради VII скликання
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1828 | Переглядів: 50Дата публікації: 15:48 12.04.2018
Версія для слабо- зорих