Шановні жінки !
Шановні жінки !

Поділитися новиною:

Шановні жінки !

Сердечно вітаємо Вас із прекрасним весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Це свято пробудження природи, а саме  жіночим покликанням є дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. І якщо краса порятує світ, то це буде Ваша краса.

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки Чугуївщини невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності, це - вчителі, медики, працівники культури, торгівлі, поштового зв'язку, промислових і сільськогосподарських підприємств, багатьох інших професій

Проте, у першу чергу, світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Адже всю свою енергію і тепло Ви віддаєте, насамперед, сім’ї, виховуєте дітей і онуків, дбаєте про добробут не тільки своєї оселі, а й всього суспільства в цілому. Дорогі бабусі, матері, сестри, дружини, доньки,  Ваша небайдужість  до майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю.

Тож нехай у кожному жіночому серці завжди палає вогник віри,  надії і любові, а в кожній родині буде міцне здоров’я, тепло, затишок та радість!

Від щирого серця бажаємо Вам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей та онуків, щирого кохання, міцного здоров’я і родинного добробуту.

Нехай кожна з Вас щодня відчуває себе єдиною і неповторною, а здійснення Ваших мрій і бажань буде високою метою для всіх справжніх чоловіків!

 

Голова районної ради                                       А.А. Бабієць

Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1805 | Переглядів: 24Дата публікації: 10:53 08.03.2018
Версія для слабо- зорих