Шановні жителі Чугуївщини! Дорогі земляки!
Шановні жителі Чугуївщини! Дорогі земляки!

Поділитися новиною:

Шановні жителі Чугуївщини! Дорогі земляки!

7 березня ми з вами відзначаємо урочисту подію – 95-ту річницю з дня утворення Чугуївського району.

Наша земля багата славними традиціями, незабутніми трудовими  і ратними звершеннями кожного з поколінь, що творили славну історію Чугуївщини. Історія району розпочинається з 1923 року, але історія  нашого краю, одного з мальовничих куточків України – незрівнянно довша.

За ці роки нам довелося пережити немало. Були трагічні і радісні події, падіння та злети,  але все це не зруйнувало, а навпаки – примножило надбання минулих поколінь .

За 95 років становлення і розвитку Чугуївського району нам з вами є чим пишатися, на кого рівнятися і над чим працювати надалі. Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей сьогодні об’єднує жителів району – працівників сільського господарства, промисловості, лікарів,  вчителів, усіх, хто спрямовує власні потенціал та досвід, сили та знання на благо Чугуївщини.

Від імені депутатів Чугуївської районної ради та себе особисто бажаю всім міцного здоров’я, родинного добробуту, довголіття та процвітання,  непохитної віри у щасливе майбутнє рідної землі!

 

 

Голова районної ради                                                          А.А. Бабієць

 

Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1802 | Переглядів: 64Дата публікації: 15:52 06.03.2018
Версія для слабо- зорих