Визволення від німецько-фашистських загарбників.
Визволення від німецько-фашистських загарбників.

Поділитися новиною:

Визволення від німецько-фашистських загарбників.

09.02.2018 року в смт Малинівка та с. Стара Гнилиця відбулись святкові заходи з нагоди 75-ї річниці визволення від німецько-фашистських загарбників.

Учасників заходів з цією подією привітали голова Чугуївської районної ради Бабієць А.А., голова Чугуївської районної державної адміністрації Шошин М.М., депутат Харківської обласної ради Коростельов В.В.  Також мешканціів населених пунктів від імені народного депутата України Шенцева Д.О. привітав  завідувач громадської приймальні Борисов Л.А.

В заходах взяли участь Малинівській селищний голова Семер'янов М.І., в.о. старости с. Стара Гнилиця Дерека В.Ф.

В рамках заходу відбулись концертні вистави,  урочисте покаладання квітів до пам'ятників воїнам загиблим в роки Другої Світової Війни.

Альбом: Визволення від німецько-фашистських загарбників. Альбом: Визволення від німецько-фашистських загарбників. Альбом: Визволення від німецько-фашистських загарбників. Альбом: Визволення від німецько-фашистських загарбників. Альбом: Визволення від німецько-фашистських загарбників. Альбом: Визволення від німецько-фашистських загарбників. Альбом: Визволення від німецько-фашистських загарбників. Альбом: Визволення від німецько-фашистських загарбників.
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1773 | Переглядів: 37Дата публікації: 12:52 12.02.2018
Версія для слабо- зорих