Шановні земляки!
Шановні земляки!

Поділитися новиною:

Шановні земляки!

Щиросердечно вітаю Вас зі світлими і радісними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком та Різдвом Христовим!

Здавна ми по-особливому чекаємо цих чудових свят. Адже новорічні та різдв’яні дні сповнені своєю неповторністю  і розмаїттям, вони дають усім нам добру нагоду ще раз відчути життєдайне тепло народних звичаїв, радість спілкування з найближчими людьми, висловити їм свою шану і любов.

Рік, який тепер вже відходить в історію, для нашої держави  був непростим, бурхливим і багатим на події, сповненим напруженої праці та пошуку правильних рішень.

Переступаючи поріг Нового 2018 року, візьміть із собою впевненість у завтрашньому дні, хороший настрій, лагідну посмішку, тепло сердець, силу і ніжність, надію і кохання, вірність і дружбу!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто зичу Всім міцного здоров’я на довгі й щасливі роки, любові та злагоди, миру та добробуту! Нехай чарівність новорічної ночі,
тайна коляди та божественні миттєвості Різдва
дарують Вам життєву силу і віру!

 

 

 

Голова районної ради                                                 А.А. Бабієць

Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1759 | Переглядів: 47Дата публікації: 13:58 30.12.2017
Версія для слабо- зорих