Відбулася чергова ХХХІІ сесія Чугуївської районної ради VII скликання
Відбулася чергова ХХХІІ сесія Чугуївської районної ради VII скликання

Поділитися новиною:

Відбулася чергова ХХХІІ сесія Чугуївської районної ради VII скликання

20 грудня 2017 року о 14:00 годині в залі засідань відбулася чергова ХХХІІ сесія Чугуївської районної ради VII скликання, до порядку денного, якої включено 34 питання.

Всі питання порядку денного було розглянуто.

Заслухано звіт голови Чугуївської районної ради про свою діяльність та звіти постійних комісій районної ради про роботу за 2017 рік.

Затверджено районний бюджет на 2018 рік; розмір допомоги на поховання 2018 рік; план роботи Чугуївської районної ради на 2018 рік.

Визначено орієнтовні строки проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями.

Внесено зміни до рішення Чугуївської районної ради від 23.12.2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами) та додатків до нього; до Програми територіальної оборони Чугуївського району Харківської області на 2016-2017 роки; до Програми фінансового забезпечення відзначення свят та проведення заходів у Чугуївському районі на 2017 рік; до Програми розвитку місцевого самоврядування в Чугуївському районі на 2016-2020 роки; до плану роботи Чугуївської районної ради на 2017 рік.

Заслухано інформацію про виконання Програми шефства над військовими частинами Чугуївського гарнізону (А0501, А4104) Збройних Сил України, військово- патріотичного виховання та допризовної підготовки молоді на 2011-2015 роки; "Програми підтримки розвитку телерадіокомпанії Чугуївщини "Слобожанка" та надання нею інформаційних послуг по висвітленню діяльності Чугуївських районної ради та райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування району на 2017 рік" та хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту, формування здорового способу життя та національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2020 роки;

Затверджено Програму фінансового забезпечення функціонування Чугуївської районної державної адміністрації Харківської області для реалізації повноважень, делегованих їй Чугуївською районною радою, на 2018 рік; Програми розвитку дорожнього господарства Чугуївського району Харківської області на 2018-2020 роки; Програму територіальної оборони Чугуївського району Харківської області на 2018-2019 роки.

Розглянуто питання про організацію харчування дітей та учнів у навчальних закладах району у 2018 році; про виведення з комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» бібліотек-філій, які розташовані на   території Малинівської об’єднаної територіальної громади та затверджено в  новій редакції Статуту комунального  закладу «Чугуївська  районна централізована бібліотечна система».

Схвалено звернення Чугуївської районної ради до Харківської обласної ради та Харківської обласної державної адміністрації щодо "Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року", прийнятої Кабінетом Міністрів України 15.11.2017 року.

Розглянуті питання щодо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, земельні питання.

 

 

 

Керуючий справами виконавчого

       апарату районної ради                                                                                                                 О. Шалімов

Альбом: Відбулася чергова ХХХІІ сесія Чугуївської районної ради VII скликання Альбом: Відбулася чергова ХХХІІ сесія Чугуївської районної ради VII скликання Альбом: Відбулася чергова ХХХІІ сесія Чугуївської районної ради VII скликання Альбом: Відбулася чергова ХХХІІ сесія Чугуївської районної ради VII скликання
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1753 | Переглядів: 66Дата публікації: 08:51 21.12.2017
Версія для слабо- зорих