Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі земляки!
Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
Дорогі земляки!

Поділитися новиною:

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі земляки!

Щороку 14 грудня ми з глибокою вдячністю згадуємо тих, хто приніс себе в жертву задля спасіння інших від руйнівної сили атому та зупинив розповсюдження катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України, інших країн.

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції, від імені депутатського корпусу Чугуївської районної ради бажаю Вам і Вашим близьким міцного здоров'я,  життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди!

 

 

 

Голова районної ради                                         А.А. Бабієць

Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1745 | Переглядів: 52Дата публікації: 08:21 14.12.2017
Версія для слабо- зорих