Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування,  депутати місцевих рад!

Поділитися новиною:

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування.

Це  свято  громади кожного села, селища, кожного мешканця, який представляє громаду. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні  справами на місцевому рівні.

Сьогодні актуальними є питання удосконалення механізмів взаємодії між органами місцевого самоврядування та виконавчою владою, розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні територіальними громадами.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими та толерантними  і разом з депутатами, партійними та громадськими організаціями підніматимуть потенціал району на вищий рівень. Я дуже сподіваюся, що у вирішенні нагальних проблем наших громад, ми завжди будемо користуватися взаємною допомогою і працювати однією командою: від сільської, селищної до районної ради. Адже нам випала висока довіра жителів району представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань,  гарантувати стабільний соціально-економічний розвиток району, підвищувати рівень життя всього населення і цю довіру ми повинні виправдати.

Я дякую  депутатам районної, селищних та сільських рад  працівникам органів місцевого самоврядування за самовіддану працю, професіоналізм та відповідальність. Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі у його становлення та розвиток.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя та добра,  миру та злагоди, творчої сили та нових звершень! Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад!

 

 

 

Голова районної ради                                         А.А. Бабієць

 

Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1741 | Переглядів: 53Дата публікації: 08:15 07.12.2017
Версія для слабо- зорих