Міні-проект "Удосконалення системи поводження з твердими побутовими відходами шляхом облаштування майданчиків для збору ТПВ"
Міні-проект \"Удосконалення системи поводження з твердими побутовими відходами шляхом облаштування майданчиків для збору ТПВ\"

Поділитися новиною:

Міні-проект "Удосконалення системи поводження з твердими побутовими відходами шляхом облаштування майданчиків для збору ТПВ"

02.12.2017 року на початку пленарного засідання Кам'яноярузької сільської ради пройшло відзначення завершення реалізації міні-проекту "Удосконалення системи поводження з твердими побутовими відходами шляхом облаштування майданчиків для збору ТПВ", ініциативної групи с. Кам'яна Яруга.

Міні-проект у поточному році став переможцем обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Загальна сума реалізації міні-проекту реалізації міні-проекту склала 197, 871 тис. грн.  

В результаті реалізації міні-проекту на території села облаштовані майданчики для розміщення контейнерів для збирання твердих побутових відходів.

 Сертифікат конкурсної комісії на завершений об'єкт представникам ініциативної групи вручив депутат Харківської обласної ради Коростельов В.В.

Депутатів сілської ради з цією подією привітали голова Чугуївської районної державної адміністрації Шошин М.М., заступник голови Чугуївської районної ради Ковтун І.Ю., завідувач громадської приймальні народного депутата України Шенцева Д.О. Борисов Л.А.

Альбом: Міні-проект "Удосконалення системи поводження з твердими побутовими відходами шляхом облаштування майданчиків для збору ТПВ" Альбом: Міні-проект "Удосконалення системи поводження з твердими побутовими відходами шляхом облаштування майданчиків для збору ТПВ" Альбом: Міні-проект "Удосконалення системи поводження з твердими побутовими відходами шляхом облаштування майданчиків для збору ТПВ" Альбом: Міні-проект "Удосконалення системи поводження з твердими побутовими відходами шляхом облаштування майданчиків для збору ТПВ"
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1737 | Переглядів: 75Дата публікації: 10:41 04.12.2017
Версія для слабо- зорих