Перша сесія Малинівської селищної ради VIII скликання
Перша сесія Малинівської селищної ради VIII скликання

Поділитися новиною:

Перша сесія Малинівської селищної ради VIII скликання

21.11. 2017 року відбулась перша сесія Малинівської селищної ради VIII скликання.

21.11. 2017 року відбулась перша сесія Малинівської селищної ради VIII скликання.

На початку було заслухано інформацію голови територіальної виборчої комісії про підсумки виборів, реєстрацію та визнання повноважень Малинівського селищного голови та депутатів Малинівської селищної ради.

Помічник-консультант народного депутата України Шенцева Д.О., депутат Чугуївської районної ради Сторожев І.А. від імені народного депутата та себе особисто привітав селищного голову Семер'янова М.І. та депутатів з початком роботи, побажав оптимізму і злагодженої роботи на благо об’єднаної територіальної громади. Також Сторожев І.А. у своєму виступі зупинився на історії депутатського корпусу Малинівської селищної ради та вручив квіти Юрченко В.Г. і Янковій О.Г., які багато разів були обрані депутатами селищної ради.

Далі Селищний голова Семер’янов М.І.  склав присягу на вірність громаді та народові України, а новообрані депутати отримали депутатські посвідчення.

Шляхом таємного голосування депутати обрали секретаря Малинівської селищної ради — Валентину Скомороху, затвердили   заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради — Андрія Щербину; заступника селищного голови з питань регіонального розвитку та інвестицій — Євгена Чудного та поклали обов’язки старости с. Стара Гнилиця на Валерія Дереку.

Також цього дня ухвалили рішення про склад постійних комісій та розглянули низку питань порядку денного.

На пленарному засіданні був присутній голова Чугуївської районної державної адміністрації Шошин М.М.

Зазначимо, що до Малинівської об'єднаної територіальної громади увійшли територіальна громада смт Малинівка та с Стара Гнилиця. Загальна кількість населення становить понад 8 тисяч.

Альбом: Перша сесія Малинівської селищної ради VIII скликання Альбом: Перша сесія Малинівської селищної ради VIII скликання Альбом: Перша сесія Малинівської селищної ради VIII скликання Альбом: Перша сесія Малинівської селищної ради VIII скликання Альбом: Перша сесія Малинівської селищної ради VIII скликання
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1725 | Переглядів: 74Дата публікації: 15:50 23.11.2017
Версія для слабо- зорих