Шановні працівники сільськогосподарської галузі району!
Шановні працівники сільськогосподарської галузі району!

Поділитися новиною:

Шановні працівники сільськогосподарської галузі району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою нелегкої хліборобської праці, це хвала рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі,  але  завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві   останніх років стають загальновизнаними.

Впевнений, що  Ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих врожаїв, а  постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції. 

Висловлюємо шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання аграрного сектору району — хліборобам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва — всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Від імені депутатів районної ради та себе особисто бажаю Вам добра і здоров’я, родинного тепла і злагоди, творчої наснаги та нових вагомих досягнень на благо рідного краю! 
 

     Голова районної ради                                                    А.А. Бабієць

Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1720 | Переглядів: 79Дата публікації: 13:49 17.11.2017
Версія для слабо- зорих