Фестиваль європейської культури
Фестиваль європейської культури

Поділитися новиною:

Фестиваль європейської культури

16.11.2017 року в Чугуївському районі в рамках Фестивалю європейської культури відбулись заходи з нагоди Дня польської культури.

Делегацію Генерального консульства Республіки Польща було ознайомлено з експозицією художньої галереї комунального закладу "Художньо-меморіальний музей І.Ю. Репіна", до уваги гостей надано презентацію результатів дослідження за темою "Чугуївський спадок Війьска Польського. Поляки в Чугуївському гарнізоні напрікінці XIX та початку  XX сторіч".

В Чугуївському районному будинку культури відбулось підписання декларації про наміри співпраці в економічній та соціальній сферах між Генеральним консульством Республіки Польща у Харкові та Чугуївською районною державною адміністрацією.

Гостей та учасників заходів привітали голова Чугуївської районної ради Бабієць А.А., голова Чугуївської районної державної адміністрації Шошин М.М., голова Печенізької районної ради Ярова Л.В. та Генеральний Консул Республіки Польща у Харкові Якуш Яблонський.

В рамках заходів відбувся концерт за участю народного ансамблю "Бояничі", аматорів польської та української культур. 

Альбом: Фестиваль європейської культури Альбом: Фестиваль європейської культури Альбом: Фестиваль європейської культури Альбом: Фестиваль європейської культури Альбом: Фестиваль європейської культури Альбом: Фестиваль європейської культури Альбом: Фестиваль європейської культури Альбом: Фестиваль європейської культури Альбом: Фестиваль європейської культури Альбом: Фестиваль європейської культури Альбом: Фестиваль європейської культури
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1719 | Переглядів: 99Дата публікації: 10:41 17.11.2017
Версія для слабо- зорих