Форум громадської активності "Мости для демократії в Харківській області".
Форум громадської активності \"Мости для демократії в Харківській області\".

Поділитися новиною:

Форум громадської активності "Мости для демократії в Харківській області".

27.10. 2017 року в м. Чугуєві відбувся Регіональний форум громадської активності "Мости для демократії в Харківській області".

Захід проводився за ініціативи Чугуївської правозахисної групи у партнерстві з Інститутом міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV), Представництвом DVV International в Україні.

На форумі обговорено реалізацію ініціативи Чугуївської правозахисної групи "Мости демократії в Харківській області", пріоритети громадської активності на місцевому рівні.

У роботі форуму взяли участь голова Чугуївської районної ради БАБІЄЦЬ А.А., радник голови районної ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку територій та здійснення економічних реформ, приватизації та власності ЗАВГОРОДНІЙ В.В.

Альбом: Форум громадської активності "Мости для демократії в Харківській області". Альбом: Форум громадської активності "Мости для демократії в Харківській області". Альбом: Форум громадської активності "Мости для демократії в Харківській області".
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1706 | Переглядів: 45Дата публікації: 14:38 27.10.2017
Версія для слабо- зорих