73-ї річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників.
73-ї річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Поділитися новиною:

73-ї річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників.

27.10. 2017 року в смт Малинівка відбулись районні урочисті заходи з нагоди 73-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Голова Чугуївської районної ради БАБІЄЦЬ А.А. та голова Чугуївської районної державної адміністрації ШОШИН М.М. взяли участь у святковому мітингу та покладанні квітів до пам’ятника загиблими воїнам в роки другої світової війни. Очільники району привітали мешканців селища зі святом, побажали всім міцного здоров’я, щастя, добробуту та мирного неба.

В заходах взяли участь Малинівський селищний голова СЕМЕР'ЯНОВ М.І., помічник-консультант народного депутата України ШЕНЦЕВА Д.О., депутат Чугуївської районної ради СТОРОЖЕв І.А., мешканці селища.

Альбом: 73-ї річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників. Альбом: 73-ї річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників. Альбом: 73-ї річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників. Альбом: 73-ї річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників. Альбом: 73-ї річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників.
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1705 | Переглядів: 65Дата публікації: 14:18 27.10.2017
Версія для слабо- зорих