Позачергова ХХХ сесія Чугуївської районної ради VII скликання
Позачергова ХХХ сесія Чугуївської районної ради VII скликання

Поділитися новиною:

Позачергова ХХХ сесія Чугуївської районної ради VII скликання

26 жовтня 2017 року о 14:00 годині в залі засідань відбулася позачергова ХХХ сесія Чугуївської районної ради VII скликання, до порядку денного, якої включено 17 питань.

Всі питання порядку денного було розглянуто.

Внесено зміни до рішення Чугуївської районної ради від 23.12.2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами) та додатків до нього; до Програми економічного і соціального розвитку Чугуївського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 27.04.2017 року (із змінами).

Заслухано інформацію про виконання районної соціальної Програми розвитку освіти на період до 2017 року; та хід виконання Програм: розвитку культури і туризму на 2015-2018 роки в Чугуївському районі, «Питна вода Чугуївського району на     2006-2020 роки», та Природоохоронної Програми щодо покращення екологічного стану і раціонального використання природно-екологічного потенціалу Чугуївського району на 2012-2020 роки.

Затверджено Програму забезпечення утримання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району та ефективного його використання у  2018 році та Статут Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І.Кононенка» в новій редакції.

Погоджено продовження трудових відносин з Сазоновим Сергієм Григоровичем на посаді директора Кам’яноярузького навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

Розглянуті питання щодо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, земельні питання.

 

                                                        Керуючий справами виконавчого

                 апарату районної ради                                                  О. Шалімов

Альбом: Позачергова ХХХ сесія Чугуївської районної ради VII скликання Альбом: Позачергова ХХХ сесія Чугуївської районної ради VII скликання Альбом: Позачергова ХХХ сесія Чугуївської районної ради VII скликання
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1701 | Переглядів: 49Дата публікації: 15:15 26.10.2017
Версія для слабо- зорих