50-а річниця з дня заснування Малинівської гімназії.
50-а річниця з дня заснування Малинівської гімназії.

Поділитися новиною:

50-а річниця з дня заснування Малинівської гімназії.

20.10. 2017 року у приміщенні селищного будинку культури відбулись урочистості з нагоди 50-ї річниці з дня заснування Малинівської гімназії.

Педагогічний колектив, учнів гімназії і учасників заходу привітали зі святом та побажати всім гарного настрою, здоров'я, щастя і творчого натхнення голова Чугуївської районної державної адміністрації ШОШИН М.М. та заступник голови Чугуївської районної ради КОВТУН І.Ю.

Від благодійного фонду Дмитра ЩЕНЦЕВА гімназія отримала цінний подарунок (ноутбук), який вручив помічник-консультант народного депутата України, депутат Чугуївської районної ради СТОРОЖЕВ І.А.

В рамках заходу відбувся святковий концерт за участю вокальних та хореографічних дитячих колективів.

В урочистостях взяли участь Малинівській селищний голова СЕМЕР'ЯНОВ М.І., начальник відділу освіти БЄЛЄВЦОВА Т.В., колишні випускники гімназії, учнівська молодь, мешканці селища.

Альбом: 50-а річниця з дня заснування Малинівської гімназії. Альбом: 50-а річниця з дня заснування Малинівської гімназії. Альбом: 50-а річниця з дня заснування Малинівської гімназії. Альбом: 50-а річниця з дня заснування Малинівської гімназії. Альбом: 50-а річниця з дня заснування Малинівської гімназії. Альбом: 50-а річниця з дня заснування Малинівської гімназії. Альбом: 50-а річниця з дня заснування Малинівської гімназії.
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1700 | Переглядів: 61Дата публікації: 15:10 23.10.2017
Версія для слабо- зорих