Дорогі ветерани та люди старшого покоління!
Дорогі ветерани та люди старшого покоління!

Поділитися новиною:

Дорогі ветерани та люди старшого покоління!

Другий місяць осені починається з особливої дати – 1 жовтня - Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивільне ставлення українського суспільства до найстарших представників громад, які є носіями кращих трудових традицій та наших духовних скарбів.

Цей день є визначним і особливим, щоб кожна людина, кожен громадянин пам’ятав про свою історію, вшановував і надавав підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, адже вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги.

Шановні наші батьки, дорогі ветерани, важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. З душевним трепетом і теплом висловлюємо вам сердечні слова вдячності за тяжку працю, подвиги та чесноти

Від імені депутатського корупусу Чугуївської районної ради та себе особисто бажаю Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

 

Голова районної ради                                А.А. Бабієць

Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1672 | Переглядів: 40Дата публікації: 11:01 29.09.2017
Версія для слабо- зорих