300 років з дня заснування с.Леб'яже
300 років з дня заснування с.Леб\

Поділитися новиною:

300 років з дня заснування с.Леб'яже

24.09.2017 року в с. Леб'яже, пройшли святкові заходи з нагоди 300-ї річниці заснування села.

Жителів с. Леб'яже та гостей заходу зі святом привітали та побажали всім міцного здоров’я, щастя, гарного настрою та добробуту голова Чугуївської районної ради Бабієць А.А.,  Чкаловський селищний голова Соловйов В.Д., виконуючий обов'язки старости села Несміян О.І., завідуючий громадської приймальні народного депутата України Шенцева Д.О. Борисов Л.А.

Голова районної ради Бабієць А.А. від благодійного фонду Дмитра Шенцева вручив Леб'язькому навчально-виховному комплексу цінний подарунок (мотокосу), жителі Леб'яжого, які внесли вагомий внесок у розвиток села були нагороджені почесними грамотами.

Під час заходів відбувся святковий концерт за участю вокальних та хореографічних колективів, який було організовано за підтримки Агрофірми "Лебежанська" ТОВ. Гості та мешканці села мали змогу скуштувати страви української кухні, для дітей працювали надувні горки.

 

Альбом: 300 років з дня заснування с.Леб'яже Альбом: 300 років з дня заснування с.Леб'яже Альбом: 300 років з дня заснування с.Леб'яже Альбом: 300 років з дня заснування с.Леб'яже Альбом: 300 років з дня заснування с.Леб'яже Альбом: 300 років з дня заснування с.Леб'яже Альбом: 300 років з дня заснування с.Леб'яже Альбом: 300 років з дня заснування с.Леб'яже
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1667 | Переглядів: 61Дата публікації: 09:35 25.09.2017
Версія для слабо- зорих