Дорогі земляки!
Дорогі земляки!

Поділитися новиною:

Дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас з Днем Харківської області!

Харківщина – чудовий край з багатовіковою славетною історією. Тут дивовижним чином поєднуються прекрасні мальовничі краєвиди і потужні виробничі підприємства, а унікальне культурне надбання предків живе у величних здобутках сучасників.

У наших серцях назавжди повинна залишитися пам'ять про подвиг тих, хто віддав своє життя за мирне небо. Ми повсякчас пам’ятатимемо ратні та трудові подвиги наших батьків та дідів, і пам'ять цю будемо передавати з покоління в покоління.

Харківська область сьогодні, примножуючи найкращі здобутки і традиції минулого, інтенсивно розвивається та з кожним днем стає кращою: з’являються сучасні дороги, парки, школи та дитячі садки, торгові, спортивні та культурні центри. І ми по праву маємо пишатися тим, що ми діти землі Слобожанської, найкращої у світі землі!

Від імені депутатів Чугуївської районної ради та себе особисто бажаю всім мешканцям Харківської області міцного здоров’я, щастя, мирного неба добробуту та оптимізму, впевненості у власних силах,  невичерпного натхнення!

 

Голова районної ради                               А.А. Бабієць

Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1662 | Переглядів: 62Дата публікації: 08:19 19.09.2017
Версія для слабо- зорих