Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка
Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка

Поділитися новиною:

Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка

17.09.2017 року на площі смт Малинівка, пройшли святкові заходи з нагоди 365-ї річниці заснування селища.

Перед початком свята за участю народного депутата України Шенцева Д.О. відбулось відкриття дитячого ігрового майданчика.

Під час заходів відбувся святковий концерт за учасню вокальних та хореографічних колективів,  в урочистій обстановці пройшла посвята в казачата. Гості та мешканці селища мали змогу прийняти участь у святкових конкурсах, скуштувати страви української кухні, для дітей працювали надувні горки та каруселі.

Жителів Малиновки та гостей заходу зі святом привітали та побажали всім міцного здоров’я, щастя, гарного настрою та добробуту народний депутат України Шенцев Д.О., голова Чугуївської районної ради Бабієць А.А.,  голова Чугуївської районної державної адміністрації Шошин М.М. та Малинівський селищний голова Семер'янов М.І.

В рамках заходу відбулось урочисте покаладання квітів до пам'ятнику воїнам загиблим в роки Другої Світової Війни.

Жителі смт Малинівка, які внесли вагомий внесок у розвиток селища були нагороджені почесними грамотами, переможці конкурсу-огляду "Квітучий край" отримали подарунки від народного депутата України.

В заходах взяли участь депутати Чугуївської районної ради, працівники райдержадмінстрації, мешканці селища.

Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка Альбом: Заходи з нагоди 365-ї річниці заснування смт Малинівка
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1660 | Переглядів: 83Дата публікації: 13:10 18.09.2017
Версія для слабо- зорих