Огляд готовності навчальних закладів району до початку нового 2017/2018 навчального року.
Огляд готовності навчальних закладів району до початку нового 2017/2018 навчального року.

Поділитися новиною:

Огляд готовності навчальних закладів району до початку нового 2017/2018 навчального року.

з 07 по 11 серпня 2017 року було здійснено низку виїздів до сіл та селищ району

Забезпечення підвищення якості освітнього процесу, економічної ефективності функціонування навчальних закладів, приведення освітньої мережі у відповідність до потреб і особливостей району, поліпшення доступу до якісних освітніх послуг та їх урізноманітнення, інші питання життєдіяльності начальних закладів району постійно знаходяться під увагою керівництва районної ради. Так головою Чугуївської районної ради БАБІЙЦЕМ А.А. було надано доручення виконавчому апарату районної ради здійснити огляд готовності навчальних закладів району до початку нового 2017/2018 навчального року.

Заступником голови районної ради КОВТУН І.Ю. з 07 по 11 серпня 2017 року було здійснено низку виїздів до сіл та селищ району, провівши огляд навчальних закладів с. Зарожне, с. Велика Бабка, с. Кам’яна Яруга, с. Стара Гнилиця, с. Мосьпанове, с. Волохів Яр, с. Гракове, смт. Кочеток, с. Тернова, с. Стара Покровка, смт. Новопокровка, смт. Введенка,  смт. Малинівка, смт. Есхар.

Під час оглядів особлива увага зверталась на нормативно-правове, кадрове, матеріально-технічне забезпечення діяльності закладів, створення умов з охорони праці та збереження життя і здоров’я учнівського, педагогічного та трудового колективів, стан підготовки навчальних кабінетів, спортивних залів, їдалень, бібліотек, дотримання санітарних вимог та пожежної безпеки, проведення ремонтних робіт, а також моніторинг освоєння коштів, щоб мати чітке уявлення, які заклади освіти потребують більшої уваги для забезпечення вчасного початку учбового процесу в комфортних умовах.

Узагальнюючи інформацію щодо проведеної роботи по підготовці навчальних закладів району до початку нового навчального року, слід відмітити, що в кожному навчальному закладі було проведений великий обсяг робіт, серед основних яких було здійснено заміну вікон, дверей, меблів, проведені ремонти стель, санвузлів, навчальних класів, спортивних залів, їдалень, придбані столовий інвентар та багато іншого.

Також в усіх навчальних закладах району у відомчих котельнях закінчуються роботу по підготовці до початку опалювального сезону.

В плідній співпраці в підготовці до нового навчального року навчальні заклади працюють із сільськими, селищними радами, приватними підприємцями, сільськогосподарськими підприємствами, лісництвами, а також батьками учнів.

Альбом: Огляд готовності навчальних закладів району до початку нового 2017/2018 навчального року. Альбом: Огляд готовності навчальних закладів району до початку нового 2017/2018 навчального року. Альбом: Огляд готовності навчальних закладів району до початку нового 2017/2018 навчального року. Альбом: Огляд готовності навчальних закладів району до початку нового 2017/2018 навчального року. Альбом: Огляд готовності навчальних закладів району до початку нового 2017/2018 навчального року. Альбом: Огляд готовності навчальних закладів району до початку нового 2017/2018 навчального року.
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1632 | Переглядів: 94Дата публікації: 15:25 11.08.2017
Версія для слабо- зорих