Святкові заходи з нагоди закінчення навчального року
Святкові заходи з нагоди закінчення навчального року

Поділитися новиною:

Святкові заходи з нагоди закінчення навчального року

10 червня 2017 року в с. Гракове пройшли святкові заходи з нагоди закінчення навчального року та розпочатку роботи літнього пришкільного табору.

Учнів Граківського навчально-виховного комплексу та мешканців села  зі святом привітали та побажали міцного здоров’я, гарного настрою, достатку та мирного неба  голова Чугуївської районної ради Бабієць А.А., депутат Харківської обласної ради Шенцев М.Д., Граківській сільський  голова Герез Р.С.

Від благодійного фонду народного депутата України Шенцева Д.О. Граківський навачльно-виховний  комплекс отримав у подарунок ноутбук та шведську стінку.

Для дітей Граківської громади силами сільської ради було організовано «солодкий стіл».

В заходах взяли участь завідувач громадської приймальні народного депутата України Шенцева Д.О. Борисов Л.А., працівники районної державної адміністраціії, учнівська молодь,  мешанці села.

Альбом: Святкові заходи з нагоди закінчення навчального року Альбом: Святкові заходи з нагоди закінчення навчального року Альбом: Святкові заходи з нагоди закінчення навчального року Альбом: Святкові заходи з нагоди закінчення навчального року Альбом: Святкові заходи з нагоди закінчення навчального року Альбом: Святкові заходи з нагоди закінчення навчального року Альбом: Святкові заходи з нагоди закінчення навчального року Альбом: Святкові заходи з нагоди закінчення навчального року
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1615 | Переглядів: 55Дата публікації: 10:12 12.06.2017
Версія для слабо- зорих