Районні урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги
Районні урочисті заходи з нагоди Дня пам\

Поділитися новиною:

Районні урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги

05.05.2017 року у приміщенні великої зали Комунальної установи «Чугуївський районний будинок культури» відбулись районні урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги.

Ветеранів другої світової війни і учасників заходів з наступаючими святами привітали та побажали міцного здоров’я, мирного неба, щастя і благополуччя голова Чугуївської районної ради Бабієць А.А., голова Чугуївської районної державної адміністрації Шошин М.М., депутат Харківської обласної ради Шенцев М.Д.

В рамках заходу відбувся святковий концерт за участю народного ансамблю «Бояничі», вокальних та хореографічних колективів районного будинку культури.

В урочистостях взяли участь представники підприємств, установ, закладів, сільські, селищні голови, депутати Чугуївської районної та міської рад, працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації, військовослужбовці Збройних Сил України, громадські організації.

Альбом: Районні урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги Альбом: Районні урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги Альбом: Районні урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги Альбом: Районні урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги Альбом: Районні урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги Альбом: Районні урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги Альбом: Районні урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги Альбом: Районні урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1600 | Переглядів: 93Дата публікації: 13:47 05.05.2017
Версія для слабо- зорих