Заходи з нагоди Хрещення Господня
Заходи з нагоди Хрещення Господня

Поділитися новиною:

Заходи з нагоди Хрещення Господня

19.01.2017 року на базі відпочинку «Бериг Надії» пройшли урочисті святкові заходи з нагоди Хрещення Господня

Заходи відбулись за ініциативи громадської організації «Будущее Молодежи», за підтримки народного депутата України Шенцева Д.О., Чугуївської районної ради,  Чугуївської районної державної адміністрації, Чугуївської міської ради, мецената Зачепило О.В.

На початку  представники духовенства провели святкове Богослужіння та окропили Святою водою гостей та учасників заходів.

Серед присутніх виявилося багато бажаючих пірнути в ополонку, яка була облаштована на річці Сіверський Донець. Організатори заходів частували гостей гарячими стравами та чаем.

В святкових заходах взяли участь депутат Харківської обласної ради Шенцев М.Д., голова Чугуївської районної ради Бабієць А.А., перший заступник голови Чугуївської районної державної адміністрації Суворов О.І., Чугуївський міський голова Мінаєва Г.М., керівник громадської організації «Будущее Молодежи» Овчаренко Р.Ю., депутати Чугуївської районної та міської рад, сільські, селищні голови, представники підприємств, установ, закладів, мешканці району та міста.

Альбом: Заходи з нагоди Хрещення Господня Альбом: Заходи з нагоди Хрещення Господня Альбом: Заходи з нагоди Хрещення Господня Альбом: Заходи з нагоди Хрещення Господня Альбом: Заходи з нагоди Хрещення Господня
Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1553 | Переглядів: 81Дата публікації: 19:52 19.01.2017
Версія для слабо- зорих