Шановні земляки!
Шановні земляки!

Поділитися новиною:

Шановні земляки!

Щиросердечно вітаю Вас зі світлими і радісними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком та Різдвом Христовим!

Здавна ми по-особливому чекаємо цих чудових свят. Адже новорічні та різдв’яні дні сповнені своєю неповторністю  і розмаїттям, вони дають усім нам добру нагоду ще раз відчути життєдайне тепло народних звичаїв, радість спілкування з найближчими людьми, висловити їм свою шану і любов.

Рік, який тепер вже відходить в історію, для нашої держави  був непростим, бурхливим і багатим на події, сповненим напруженої праці та пошуку правильних рішень.

Переступаючи поріг Нового 2016 року, візьміть із собою впевненість у завтрашньому дні, хороший настрій, лагідну посмішку, тепло сердець, силу і ніжність, надію і кохання, вірність і дружбу!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто зичу Вам міцного здоров’я на довгі й щасливі роки, гараздів, піднесеного святкового настрою, смачної куті, різноманітних веселощів та розваг! Нехай з новорічними та різдвяними святами у Ваші оселі жаданими гостями та вірними супутниками увійдуть любов і злагода, мир та добробут, радість та спокій!

 

Голова районної ради                                                 А.А. Бабієць

 


Web-адреса: chuguivrada.gov.ua/news/id/1008 | Переглядів: 50Дата публікації: 10:11 28.12.2016
Версія для слабо- зорих